Gratis toegang
De berg Qingcheng (Qingcheng Shan)
De berg Qingcheng (Qingcheng Shan) is een gratis te bezoeken bezienswaardigheid in Chengdu. Reizigers geven het een 4,9/5 op basis van 142 beoordelingen. Vergelijk 6 tickets, rondleidingen en ervaringen die het omvatten, vanaf € 54,40 per persoon.
Tickets, tours en ervaringen bij De berg Qingcheng (Qingcheng Shan)
Dujiangyan Panda basis en Mount Qingcheng
✓ Gratis annuleren
Vanaf € 54,40
All-inclusive privédagtour op de berg Qingcheng en Dujiangyan
✓ Gratis annuleren
Vanaf € 207,62
Privédagtour naar Mount Qingcheng en Dujiangyan Irrigatiesysteem vanuit Chengdu
✓ Gratis annuleren
Vanaf € 209,23
Dujiangyan-irrigatie+Mt. Qingcheng of Panda Park-dagtour
✓ Gratis annuleren
Vanaf € 81,60
Qing Cheng berg Taichi-klasse & thee-proeverijervaring
✓ Gratis annuleren
Vanaf € 117,86
Chengdu Tea Ceremony en Sichuan Opera Permanence Experience
✓ Gratis annuleren
Vanaf € 262,02
Goed om te weten
Beoordelingen van reizigers
- 5 ★ 126
- 4 ★ 13
- 3 ★ 2
- 2 ★ 0
- 1 ★ 1
Veelgestelde vragen
Is De berg Qingcheng (Qingcheng Shan) gratis te bezoeken?
Ja, De berg Qingcheng (Qingcheng Shan) is gratis te bezoeken. Rondleidingen en ervaringen die het omvatten beginnen vanaf € 54,40.
Kan ik mijn boeking voor De berg Qingcheng (Qingcheng Shan) annuleren?
6 van de opties hier bieden gratis annuleren, meestal tot 24 uur voor de starttijd. Bekijk de voorwaarden van elke optie voordat je boekt.
Zijn er privétours van De berg Qingcheng (Qingcheng Shan)?
Ja, er zijn 6 privétours, met een gids alleen voor jouw groep.
Waar ligt De berg Qingcheng (Qingcheng Shan)?
De berg Qingcheng (Qingcheng Shan) ligt op 611844, Chengdu.
Meer attracties in Chengdu
Onderzoeksbasis van Chengdu voor het fokken van reuzenpanda's
★ 4,8 · 26 tours & tickets
Grote Boeddha van Leshan (Da Fo)
★ 4,8 · 18 tours & tickets
Dujiangyan Panda Base
★ 4,8 · 9 tours & tickets
Jiuzhai Valley
★ 4,8 · 5 tours & tickets
Gratis toegang
Dujiangyan-irrigatiesysteem
★ 4,9 · 5 tours & tickets
Schilderachtig gebied Huanglong
★ 4,8 · 5 tours & tickets
Gratis toegang
Kuan Zhai Alley (Kuan Zhai Xiang Zi)
★ 4,9 · 11 tours & tickets
Gratis toegang
Renmin Park (volkspark)
★ 4,8 · 9 tours & tickets
Gratis toegang
Wenshu-klooster (Wenshu Yuan)
★ 4,8 · 5 tours & tickets
Gratis toegang
Oude stad Huanglongxi
★ 4,8 · 3 tours & tickets
Shufen Yayun-theehuis (Shufeng Yayun)
★ 4,5 · 3 tours & tickets
Jinsha Site Museum
★ 5,0 · 4 tours & tickets