Naar inhoud
gomydi

75 Mile Beach tickets & tours

4,8 · 5.480 beoordelingen op Viator & Tripadvisor 6 tours & tickets vanaf € 179,30

75 Mile Beach is een van de meest bezochte bezienswaardigheden in Fraser Island. Reizigers geven het een 4,8/5 op basis van 5.480 beoordelingen. Vergelijk 6 tickets, rondleidingen en ervaringen die het omvatten, vanaf € 179,30 per persoon.

75 Mile Beach

Tickets, tours en ervaringen bij 75 Mile Beach

Goed om te weten

Toegang
Ticket vereist
Adres
Great Sandy National Park, 4581, Fraser Island · Kaart ↗
Opties
6 tours & tickets

Beoordelingen van reizigers

  • 5 ★ 4.895
  • 4 ★ 411
  • 3 ★ 93
  • 2 ★ 41
  • 1 ★ 40

Veelgestelde vragen

Wat kosten tickets voor 75 Mile Beach?

Tickets en tours met 75 Mile Beach beginnen vanaf € 179,30 per persoon. De uiteindelijke prijs hangt af van datum, tijd en tickettype.

Kan ik mijn boeking voor 75 Mile Beach annuleren?

5 van de opties hier bieden gratis annuleren, meestal tot 24 uur voor de starttijd. Bekijk de voorwaarden van elke optie voordat je boekt.

Waar ligt 75 Mile Beach?

75 Mile Beach ligt op Great Sandy National Park, 4581, Fraser Island.

Meer attracties in Fraser Island

Topattracties in Fraser Island →