Naar inhoud
gomydi

Gratis toegang

Hastings Street

4,6 · 381 beoordelingen op Viator & Tripadvisor 3 tours & tickets vanaf € 67,48

Hastings Street is een gratis te bezoeken bezienswaardigheid in Noosa en de Sunshine Coast. Reizigers geven het een 4,6/5 op basis van 381 beoordelingen. Vergelijk 3 tickets, rondleidingen en ervaringen die het omvatten, vanaf € 67,48 per persoon.

Hastings Street

Tickets, tours en ervaringen bij Hastings Street

Goed om te weten

Toegang
Gratis te bezoeken
Adres
Hastings Street, 4567, Noosa Heads · Kaart ↗
Opties
3 tours & tickets

Beoordelingen van reizigers

  • 5 ★ 294
  • 4 ★ 54
  • 3 ★ 22
  • 2 ★ 4
  • 1 ★ 7

Veelgestelde vragen

Is Hastings Street gratis te bezoeken?

Ja, Hastings Street is gratis te bezoeken. Rondleidingen en ervaringen die het omvatten beginnen vanaf € 67,48.

Kan ik mijn boeking voor Hastings Street annuleren?

3 van de opties hier bieden gratis annuleren, meestal tot 24 uur voor de starttijd. Bekijk de voorwaarden van elke optie voordat je boekt.

Waar ligt Hastings Street?

Hastings Street ligt op Hastings Street, 4567, Noosa Heads.

Meer attracties in Noosa en de Sunshine Coast

Topattracties in Noosa en de Sunshine Coast →