Naar inhoud
gomydi

Gratis toegang

Pont Neuf

4,8 · 446 beoordelingen op Viator & Tripadvisor 4 tours & tickets vanaf € 46,58

Pont Neuf is een gratis te bezoeken bezienswaardigheid in Toulouse. Reizigers geven het een 4,8/5 op basis van 446 beoordelingen. Vergelijk 4 tickets, rondleidingen en ervaringen die het omvatten, vanaf € 46,58 per persoon.

Pont Neuf

Tickets, tours en ervaringen bij Pont Neuf

Goed om te weten

Toegang
Gratis te bezoeken
Adres
31000, Toulouse · Kaart ↗
Opties
4 tours & tickets

Beoordelingen van reizigers

  • 5 ★ 404
  • 4 ★ 23
  • 3 ★ 9
  • 2 ★ 1
  • 1 ★ 9

Veelgestelde vragen

Is Pont Neuf gratis te bezoeken?

Ja, Pont Neuf is gratis te bezoeken. Rondleidingen en ervaringen die het omvatten beginnen vanaf € 46,58.

Kan ik mijn boeking voor Pont Neuf annuleren?

4 van de opties hier bieden gratis annuleren, meestal tot 24 uur voor de starttijd. Bekijk de voorwaarden van elke optie voordat je boekt.

Zijn er privétours van Pont Neuf?

Ja, er zijn 1 privétours, met een gids alleen voor jouw groep.

Waar ligt Pont Neuf?

Pont Neuf ligt op 31000, Toulouse.

Meer attracties in Toulouse

Topattracties in Toulouse →